Využití kinesio tapu ve fitness

Fitness je nejen druhem sportu, ale jedná se také o životní styl, jehož cílem je všeobecně dobrá fyzická kondice, zdatnost, dobré držení těla, posílení svalů, atd. Jestliže také vy patříte mezi příznivce fitness a rádi cvičíte doma nebo v posilovně, jistě se vám již někdy stalo, že jste to s cvičením přehnali a natáhli si sval či jej namohli. Právě v takových případech je dobré začít s kinesio tapingem.
Kinesio taping vám pomůže při léčbě natažené achilovky, při potížích s koleny či kotníky, nebo při tenisovém či golfovém loktu. Temtex tape aktivuje vaše svaly a urychlí tak proces uzdravování. Tato technika má svůj původ v Japonsku a Korei, kde je objevili v 70. letech minulého století. Temtex tape patří k nejkvalitnějším tejpovacím páskám, neboť je vyráběn ze stoprocentní bavlny a vyniká také svými elastickými vlastnostmi. Na výběr je několik druhů těchto temtex tapů.

Domluvte si konzultace ve Světě Zdraví a začněte hubnout.

Pozitivní účinky tejpování byly dokázány již řadou vědeckých studií. Jestliže jste se také vy rozhodli vyzkoušet tuto metodu, musíte si k tomu pořídit vše potřebné. Kvalitní tejpovací pásky a další doplňky můžete zakoupit online na http://www.kinesio-tape.cz/. Vyberte si z bohaté nabídky kvalitních produktů za ty nejlepší ceny!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.