Fitness s trenérem

Chcete začít cvičit a nevíte jak na to? Potřebujete zhubnout do léta do plavek? Chcete mít krásnou svalnatou postavu? Už nechcete poslouchat, jak se Vám druzí smějí? Zajděte si do nejbližšího fitcentra, tam vám určitě poradí. Když nebudete vědět, jak na některé cviky rádi Vám tam pomůžou. Je-li vám víc jak padesát let vyvarujte se cvikům kde, budete muset používat klouby. Artróza všem známé onemocnění kloubů není totiž žádná sranda.

Při vysoké fyzické výkonnosti taky trpí jak záda, tak i jiné partie našeho těla. Pro lepší zpevnění Vašich kloubů poslouží kinezio tejp. Tento tejp je kvalitní bavlněná lepicí páska, která Vám skvěle zpevní třeba loket. Lepení je jednoduché a zvládne to každý. Páska je z kvalitního materiálu, tudiž se vám jen tak nesloupne ani při koupání či sprchování. Díky lepidlu, které není pro tělo nijak škodlivý. Vyrábí se v mnoha provedení šíře pásky i barvy.

Svět Zdraví Ostrava

Když už neposlouží ani tejp tak musíme přejít na ortézy. Ortéz je mnoho provedení velikostí a účelů. Ortéza na zápěstí je jednou z mnoha ortéz na našem trhu. Každý snad už někdy tyto ortézy použil. Nejvíc sportovců skončí s touto ortézou bud na ruce nebo na noze. Není to nic příjemného, ale s tím už nám nikdo nepomůže. Zraní, bude a bylo.

Štítky: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.